• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Gree 18.000btu pular yeni klima soğutma sorunu
#1
Merhabalar, 
Sizlerin yorumları ile gree klima aldım bu sabah montajı yapıldı salonum 30metre kare. Daha önce 18lik alarko vardı 10-15yıllık o klimada oda 5 dk içinde buz haneye dönüyordu hemde nem alma modunda. Bugün takılan pularda 16 derece de son fan açınca bile onun nem modu kadar etmiyor. Biz ailecek klimaları hep nem modunda kullanırız. Bunun nem modunu 22 derece de açtım oda sıcaklığı 29 dereceydi 1 saat de ancak 26ya düştü. Aldığım kişiyi aradım soğuk ayarında 16 -18 derece açın dedi. Alarko da 21in altına bile düşmemiştik. Kaldı ki bunun 16sı bile alarkonun 23ü etmiyor. Adam inverterların geç soğuttuğunu normal olduğunu söyledi e o zaman biz bunu 2 saat önceden mi açacağız? Baymak vardı yakınımız kullanıyor 5dk da serinlik oluyor odada bu klimada odada klima açıldığı bile belli değil çok pişman oldum biz mi yanlış kullanıyoruz cihaz mı arızalı bilemedim. Adam da hem hiç böyle bi sorun almadıklarını hem de bu durumun normal olduğunu söyledi sizinkiler de böyle mi 3 saat de mi serinliyorsunuz?

#2
Söktüğü üz, Alarko Flair de Gree öncelikle. İsteseniz onun kumanda ile bu cihazı da çalıştırabilirsiniz.
Flair 18 lik om off klima açtın mı uçurur zaten ortalığı. Şu anki klimalar sezonsal inverter ler ekonomik çalışma üzerine kurgulanmış. Evet soğutma modunda kullanmanız gerekir. Evet yarım saat, 1 saatte hamam gibi olmuş odayı soğutmaz.
Eski zamanın 18 lik klimasının bu günkü giriş seviyesindeki invetter klimalarda karşılığı 24 lük ler gibi. Bakım Pular ın verilerine. Pular 18 lik 16 000 btü bile değil nominal.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: