Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Göz Kapağı Şişmesi
#1
Question 
Göz kapağı şişmesi ağrılı veya ağrısız olabilir, gözün hem alt hem de üst kapağını etkileyebilir. Göz kapağı şişmesinin birçok nedenleri vardır. Ancak sık görülenler Alerjiler, Göz enfeksiyonu, Göz yaralanmaları, Göz kapağı yangısı, Göz nezlesi dir. Göz Kapağında oluşan şişmeler ciddi bir sağlık problemi olabilir. Şişme süreklilik arz ettiği durumlarda bir doktora gitmeniz gerekebilir.


Göz Kapağı Şişmesi Nedenleri


Göz Kapağındaki şişmelerin çeşitli nedenleri vardır. Bu tür rahatsızlıklar bazen görme problemlerine de yol açabilir. O yüzden bu tür sağlık sorunlarınızı ciddiye almanız gerekir. Çünkü sağlığın şakası yoktur. Sağlık sorunları ertelemeye gelmez. İlerleyen veya süreklilik olan durumlarda derhal doktordan randevu almanız gerekir.
Göz kapağındaki şişmenin nedenleri; Alerji, Göz enfeksiyonları, göz nezlesi, kontak lens kullanımı, gözde yaralanmalar olarak sıralayabiliriz. Sonuç olarak bu problemin birçok nedeni olabilir.


Sağlıklı günler dileriz.


http://gozkapagisismesi.blogspot.com
Ara
Cevapla
 Göz Kapağı Şişmesi konusu
Göz Kapağı Şişmesi Konusunun Etiketleri Etiketler Göz Kapağı Şişmesi klima, Göz Kapağı Şişmesi fiyatı, Göz Kapağı Şişmesi al, Göz Kapağı Şişmesi tavsiyesi, Göz Kapağı Şişmesi arızası, Göz Kapağı Şişmesi nasıl çözülür, Göz Kapağı Şişmesi 2015, Göz Kapağı Şişmesi kalitelimi , Göz Kapağı Şişmesi nedir, Göz Kapağı Şişmesi izle, Göz Kapağı Şişmesi , Göz Kapağı Şişmesi resimli anlatım, Göz Kapağı Şişmesi ne işe yarar, Göz Kapağı Şişmesi sistemleri , Göz Kapağı Şişmesi problemi, Göz Kapağı Şişmesi ne demek, Göz Kapağı Şişmesi nerden alınır, Göz Kapağı Şişmesi videosu, Göz Kapağı Şişmesi paylaşımları, Göz Kapağı Şişmesi en iyi fiyat, Göz Kapağı Şişmesi en ucuz, Göz Kapağı Şişmesi hakkında, Göz Kapağı Şişmesi nedir, Göz Kapağı Şişmesi bul, Göz Kapağı Şişmesi konusu
Göz Kapağı Şişmesi Konusunun Linki Direk Link
Göz Kapağı Şişmesi Konusunun HTML Kodu HTML Link
Göz Kapağı Şişmesi Konusu BBCode Linki BBCode Link
Göz Kapağı Şişmesi Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Yasal Uyarı
Sitemizde Bulunan Tüm paylaşımlar TC yasalarına uygundur. Bu kurallara uymayanlar banlanır ve bu tür paylaşımlardan Klima Forumu sorumlu değildir. Bu yüzden KlimaForumu.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Uyar - Kaldır Prensibini Benimsemekteyiz. İstenildiği Takdirde Hak Sahipleri Linklerin Kaldırılması Talebinde Bulunabilir, iletişim adresimizden bize mail atabilirsiniz. Reklam vermek için yine iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. "Saygılarımızla KlimaForumu.Com"