Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GENERAL FUJITSU
#1
1936’da Yaou Shouten LTD. olarak yola çıkan Fujitsu General, 1955 yılında Kawasaki’de merkez ofisini açtı. Fujitsu General, 1960’da Japonya’da başladığı klima faaliyetlerinin ardından önce Ortadoğu pazarına açılmış ve günümüzde 7 denizaşırı ülkede üretim yapar konuma gelmiştir.
5 kıtada toplam 13 ülkede satış ofisi bulunan Fujitsu General, daima zirveye oynayan ürünleriyle Dubai, Avustralya, Japonya ve Almanya’nın en çok tercih edilen klima markaları arasında yer almaktadır. Uzun ömürlü tüketim ürünleri ve özellikle klima sistemleriyle bir dünya devine dönüşen Fujitsu General, Rusya, Amerika, Birleşik Krallık, Almanya, Hindistan ve Çin başta olmak üzere 12 ülkeden sonra Türkiye’de de kullanıcılara ulaşmıştır.
Japonya ana ofisinin izinde, dünyanın 7 ülkesinde kurulan yüksek teknolojili üretim tesislerinde 1960’dan beri klima üretimi yapan Fujitsu General LTD. klima sektöründe birçok yeni teknolojik özelliği geliştiren ilk firmadır. Fujitsu General, 1971 yılından itibaren ilk Ortadoğu’ya olmak üzere klima ihracatına başlamış, günümüzde 5 kıtaya ulaşan ürünleriyle bir dünya devi haline gelmiştir.
Fujitsu General’in tüm üretim tesisleri ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikalarına sahiptir. Ayrıca 2012 yılı itibariyle tüm yurt dışı satış ofisleri de ISO 14001 sertifikasını elde etmiştir.
Fujitsu General, F.G. Europe uzmanlığıyla Yunanistan, Bulgaristan, Arnavutluk, Makedonya, Sırbistan, Bosna Hersek, Macaristan, Romanya ve İtalya’dan sonra Türkiye’ye giriş yapmıştır.
Fujitsu General, ürünleriyle güvenli, sağlıklı ve refah bir geleceği amaçlar. Bu amaç doğrultusunda da çevre koruma politikaları ve tüketici haklarını her zaman ön planda tutar.
Teknoloji ve iklimlendirme alanlarındaki tüm gelişmeler en yakından takip edilir ve Fujitsu General’in bir Japon markası olarak taşıdığı gücün bilincini daima canlı tutar.
Fujitsu General, tüm ürünlerinde kullanıcı memnuniyeti, dayanıklılık, yüksek verim ve tasarımı en üst seviyede bir araya getirmeyi amaçlar.
Sunduğu teknolojilere verdiği önem kadar çevre korumasına ve doğal hayata da önem verir ve daha yaşanılır bir dünya hedefler. Ayrıca kullanım ömrü sona eren ürünlerin ihtiyaç sahiplerine, sosyal yardım kuruluşlarına veya dünyaya yeniden kazandırılması için geri dönüşüm tesislerine ulaşmasını sağlar.
Tüm dünyadaki insanların hayat standartlarını yükseltmek ve yaşam kalitelerini artırmak için hep daha iyisi için hiçbir zaman gelişim ve değişimden vazgeçmez.
Ara
Cevapla
 GENERAL FUJITSU konusu
GENERAL FUJITSU Konusunun Etiketleri Etiketler GENERAL FUJITSU klima, GENERAL FUJITSU fiyatı, GENERAL FUJITSU al, GENERAL FUJITSU tavsiyesi, GENERAL FUJITSU arızası, GENERAL FUJITSU nasıl çözülür, GENERAL FUJITSU 2015, GENERAL FUJITSU kalitelimi , GENERAL FUJITSU nedir, GENERAL FUJITSU izle, GENERAL FUJITSU , GENERAL FUJITSU resimli anlatım, GENERAL FUJITSU ne işe yarar, GENERAL FUJITSU sistemleri , GENERAL FUJITSU problemi, GENERAL FUJITSU ne demek, GENERAL FUJITSU nerden alınır, GENERAL FUJITSU videosu, GENERAL FUJITSU paylaşımları, GENERAL FUJITSU en iyi fiyat, GENERAL FUJITSU en ucuz, GENERAL FUJITSU hakkında, GENERAL FUJITSU nedir, GENERAL FUJITSU bul, GENERAL FUJITSU konusu
GENERAL FUJITSU Konusunun Linki Direk Link
GENERAL FUJITSU Konusunun HTML Kodu HTML Link
GENERAL FUJITSU Konusu BBCode Linki BBCode Link
GENERAL FUJITSU Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Yasal Uyarı
Sitemizde Bulunan Tüm paylaşımlar TC yasalarına uygundur. Bu kurallara uymayanlar banlanır ve bu tür paylaşımlardan Klima Forumu sorumlu değildir. Bu yüzden KlimaForumu.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Uyar - Kaldır Prensibini Benimsemekteyiz. İstenildiği Takdirde Hak Sahipleri Linklerin Kaldırılması Talebinde Bulunabilir, iletişim adresimizden bize mail atabilirsiniz. Reklam vermek için yine iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. "Saygılarımızla KlimaForumu.Com"