Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumda oluşan sunucu sorunu
#1
Arkadaşlar bir kaç gündür forumda sunucu hizmeti aldığımız hosting firması alt yapısından kaynaklı sıkıntılar yaşanmaktadır. Konu ile ilgili açıklama aşıdan yer almaktadır. Biz forumun sağlıklı ve hızlı yürüyebilmesi için hosting hizmeti alımında çok hassas davrandıkça sanki daha çok sorun yaşıyoruz. Buda bizim şansımız diyelim. 

Şu an yeni yazılar ulaşılabiliyor. Eski yazıların bir kısmı da ulaşılabilir. Veritabanı yayınlanmasından sıkıntılar yaşanıyor. Son dönem bazı yazılara ulaşılamıyor. 

http://bit.ly/2BBI7lV

   

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın
Cevapla
 Forumda oluşan sunucu sorunu konusu
Forumda oluşan sunucu sorunu Konusunun Etiketleri Etiketler Forumda oluşan sunucu sorunu klima, Forumda oluşan sunucu sorunu fiyatı, Forumda oluşan sunucu sorunu al, Forumda oluşan sunucu sorunu tavsiyesi, Forumda oluşan sunucu sorunu arızası, Forumda oluşan sunucu sorunu nasıl çözülür, Forumda oluşan sunucu sorunu 2015, Forumda oluşan sunucu sorunu kalitelimi , Forumda oluşan sunucu sorunu nedir, Forumda oluşan sunucu sorunu izle, Forumda oluşan sunucu sorunu , Forumda oluşan sunucu sorunu resimli anlatım, Forumda oluşan sunucu sorunu ne işe yarar, Forumda oluşan sunucu sorunu sistemleri , Forumda oluşan sunucu sorunu problemi, Forumda oluşan sunucu sorunu ne demek, Forumda oluşan sunucu sorunu nerden alınır, Forumda oluşan sunucu sorunu videosu, Forumda oluşan sunucu sorunu paylaşımları, Forumda oluşan sunucu sorunu en iyi fiyat, Forumda oluşan sunucu sorunu en ucuz, Forumda oluşan sunucu sorunu hakkında, Forumda oluşan sunucu sorunu nedir, Forumda oluşan sunucu sorunu bul, Forumda oluşan sunucu sorunu konusu
Forumda oluşan sunucu sorunu Konusunun Linki Direk Link
Forumda oluşan sunucu sorunu Konusunun HTML Kodu HTML Link
Forumda oluşan sunucu sorunu Konusu BBCode Linki BBCode Link
Forumda oluşan sunucu sorunu Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Yasal Uyarı
Sitemizde Bulunan Tüm paylaşımlar TC yasalarına uygundur. Bu kurallara uymayanlar banlanır ve bu tür paylaşımlardan Klima Forumu sorumlu değildir. Bu yüzden KlimaForumu.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Uyar - Kaldır Prensibini Benimsemekteyiz. İstenildiği Takdirde Hak Sahipleri Linklerin Kaldırılması Talebinde Bulunabilir, iletişim adresimizden bize mail atabilirsiniz. Reklam vermek için yine iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. "Saygılarımızla KlimaForumu.Com"