Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur?
#1
Selamlar
Satınaldığım projeden evde fancoil ile soğutma sistemi kurulmuş durumda.  Lakin yatak odasındaki  fancoil ızgarası ebeveyn banyo kapısına hizalanmak yerine , 30 cm sola kayacak şekilde monte edilmiş.  bende kapının soluna ve sağına giyinme dolabı siparişi vermiş bulundum.  Bu şekilde monte edilirse dolap tavanı  fancoil hava çıkış ızgarasının 1/3 lük kısmını kapatacak. Bu durumda herhangi bir şekilde sorun olur mu? örneğin dolabın üstünde yoğuşma vs gibi?
Ara
Cevapla
#2
Fancoil lerde çok keskin soğuk hava çıkmaz, yoğuşmalı çok olacağını sanmıyorum. Ama soğutma performans problemi olabilir. Soğutma hava aşağıya dğşmebepilşmi gösterir normal şartlarda. Birde dolap engelmolyrsa yukarıya üflemesini, soğutma sorun olur. 
 Bir resim alsaydınız daha net bir yorum yapardık.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın
Cevapla
 Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? konusu
Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? Konusunun Etiketleri Etiketler Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? klima, Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? fiyatı, Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? al, Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? tavsiyesi, Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? arızası, Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? nasıl çözülür, Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? 2015, Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? kalitelimi , Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? nedir, Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? izle, Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? , Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? resimli anlatım, Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? ne işe yarar, Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? sistemleri , Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? problemi, Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? ne demek, Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? nerden alınır, Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? videosu, Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? paylaşımları, Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? en iyi fiyat, Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? en ucuz, Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? hakkında, Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? nedir, Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? bul, Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? konusu
Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? Konusunun Linki Direk Link
Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? Konusunun HTML Kodu HTML Link
Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? Konusu BBCode Linki BBCode Link
Fancoil ızgarasına mobilya denk gelirse ne olur? Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Yasal Uyarı
Sitemizde Bulunan Tüm paylaşımlar TC yasalarına uygundur. Bu kurallara uymayanlar banlanır ve bu tür paylaşımlardan Klima Forumu sorumlu değildir. Bu yüzden KlimaForumu.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Uyar - Kaldır Prensibini Benimsemekteyiz. İstenildiği Takdirde Hak Sahipleri Linklerin Kaldırılması Talebinde Bulunabilir, iletişim adresimizden bize mail atabilirsiniz. Reklam vermek için yine iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. "Saygılarımızla KlimaForumu.Com"