Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Döner Salonu için Klima tavsiyesi
#1
Merhaba arkadaşlar. İşyerim için klima tavsiyesi rica ediyorum. Tavuk döner, ızgara vs. işi yapıyoruz. Yaklaşık 30 metrekare dükkanımız ve iki cephe camlı. Ayrıca 4 soğutma dolabı çalışmakta. Kişi sayısına gelecek olursak 3 personelimiz var. Müşterilerimiz dışarıdaki masalarımızda oturuyor ama yine de 3-4 kişi içerde oturabiliyor.

Kullanılacak Yerin Alan (m2): 30
Kullanılacak Yerin Yüksekliği: 2.70
Bölge/Şehir/İlçe:İzmir
Zemin/Ara kat/Çatı kat:Zemin
Ev /İş yeri:İşyeri
İş yeri ise İş kolu:Izgara,Döner Salonu
Kişi Sayısı:3
Ara
Cevapla
#2
Ticari olarak algılamayın ,ama bu tarz işler keşifsiz çok doğru bilgi verilemez. Ama şunu da söyleyelim ,sizin orada iş zor. 24 lük klima bile kesmez. Isı kaynağı çok fazla. Profesyonel çözüm gerekir.Ticari seri ürün alınmalı. 24 lük makineden sonra fiyatlar yukarıda çok .48 lik on off salon tipi makineler 6-7 bin TL. Birde bu işte en büyük sıkıntı klima çok çabuk kirleniyor ve deforme oluyor. Malum iç ortamdaki hava yağlı oluyor.Klima yağ buharını üzerine çekiyor. Montaj da önemli bu konuda. Ha herkes bu kadar sık eler mi.Genelde alır 24 lük duvar tipi geçer  ,ama sonrasında hep şikayet şikayet. 48 lik makineler için de sıkıntı enerji Makineler trifaze dir. Bir çok küçük işmyerinde trifaze yok. Yeni binalarda mevcut.
 Sonuç ,bütçe ve iş yerinin yerleşimi ve enerji durumu nedir ..

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın
Cevapla
 Döner Salonu için Klima tavsiyesi konusu
Döner Salonu için Klima tavsiyesi Konusunun Etiketleri Etiketler Döner Salonu için Klima tavsiyesi klima, Döner Salonu için Klima tavsiyesi fiyatı, Döner Salonu için Klima tavsiyesi al, Döner Salonu için Klima tavsiyesi tavsiyesi, Döner Salonu için Klima tavsiyesi arızası, Döner Salonu için Klima tavsiyesi nasıl çözülür, Döner Salonu için Klima tavsiyesi 2015, Döner Salonu için Klima tavsiyesi kalitelimi , Döner Salonu için Klima tavsiyesi nedir, Döner Salonu için Klima tavsiyesi izle, Döner Salonu için Klima tavsiyesi , Döner Salonu için Klima tavsiyesi resimli anlatım, Döner Salonu için Klima tavsiyesi ne işe yarar, Döner Salonu için Klima tavsiyesi sistemleri , Döner Salonu için Klima tavsiyesi problemi, Döner Salonu için Klima tavsiyesi ne demek, Döner Salonu için Klima tavsiyesi nerden alınır, Döner Salonu için Klima tavsiyesi videosu, Döner Salonu için Klima tavsiyesi paylaşımları, Döner Salonu için Klima tavsiyesi en iyi fiyat, Döner Salonu için Klima tavsiyesi en ucuz, Döner Salonu için Klima tavsiyesi hakkında, Döner Salonu için Klima tavsiyesi nedir, Döner Salonu için Klima tavsiyesi bul, Döner Salonu için Klima tavsiyesi konusu
Döner Salonu için Klima tavsiyesi Konusunun Linki Direk Link
Döner Salonu için Klima tavsiyesi Konusunun HTML Kodu HTML Link
Döner Salonu için Klima tavsiyesi Konusu BBCode Linki BBCode Link
Döner Salonu için Klima tavsiyesi Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Yasal Uyarı
Sitemizde Bulunan Tüm paylaşımlar TC yasalarına uygundur. Bu kurallara uymayanlar banlanır ve bu tür paylaşımlardan Klima Forumu sorumlu değildir. Bu yüzden KlimaForumu.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Uyar - Kaldır Prensibini Benimsemekteyiz. İstenildiği Takdirde Hak Sahipleri Linklerin Kaldırılması Talebinde Bulunabilir, iletişim adresimizden bize mail atabilirsiniz. Reklam vermek için yine iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. "Saygılarımızla KlimaForumu.Com"