• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Daikin Emura mi Shira Plus mi?
#1
Merhaba arkadaslar,

Su anda Daikin Ururu Sarara kullaniyorum ve hic memnun degilim. Üstelik 24 bin lira para verdim. Temiz hava ve nemlendirme modlarında cok gurultu yapıyor, ayni odada durmak imkansız. Bu modları icin almistim ama bu özellikleri kullanamayınca normal bi klimadan farki kalmıyor. Servis bir çözüm bulamadı bu yüzden iade edeceğim. Zaten servisin klimadan anladigida yok, montajdan sonra ilk kurulumunu bile onlar bilmediği icin ben internetten 5dk bakip öğrenerek kendim yaptım.

Onun yerine Emura veya Shira Plus almayı düşünüyorum. Ikiside ayni fiyat ama hangisini seçeceğime karar veremedim. 12.000 BTU'luk alacağım. Benim icin en onemli özellik sessiz olması ve en sessiz modda bile 15m2 odayı Antalya'nin sicaklarinda rahatlıkla sogutabilmesi. Isitma icin kullanmayacağım, sadece soğutma.

Sizce hangisini almalıyım? Baska bir marka öneriniz varsa onada acigim. Fiyatı hic onemli degil.

#2
Merhaba,

Ben Antalya'da kaldığım süre içerisinde aşağıdaki ürünü kullanmıştım. Konu içerisindeki linkten videoya göz atabilirsiniz. 15 m² için 9'luk fazlasıyla yeterli olur. Ses kişiden kişiye göre değişiklik gösterebiliyor. Ama en yüksek fan ayarında bile kullanıldığında rüzgar sesi dışında iç ünitenin kendisinden kaynaklanan bir ses ile karşılaşmadım. Belirmiş olduğunuz ürünler de gayet iyi cihazlar.

https://klimaforumu.com/konu-mitsubishi-...zsx-s.html

İyi günler.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: