• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Çocuk odası için 2000-2500 tlye hangi klima?
#1
Oğlumun odasını endirek şekilde serinletmek istiyorum. Odası 10m2, yaklaşık 9m2lik aluminyum sürgü sistem pimapenle kapatılmış balkona açılıyor. Dış cepheyle bağlantısı yok. Yön kuzeybatı ve iyi yalıtımlı kırma çatı var üzerinde... Bu yüzden sessiz inverterle ileride koku yapmayacak. Kışın nadiren ısıtma amaçlı kullanılacak bir klima araştırdım. Salonda Me sf50 kullandığım ve çok memnun kaldığım için illaki japon mali olsun istiyorum. Hala yaz kampanya fiyatından alabileceğim iki model arasında kaldım. Hangisi dostlar? Özelliklerini iceren linkleri kopyalayamadım cepten post açtığım için...
Panasonic kit-ue12 qke 2350tlye 9 taksit yada

Fujitsu asyg12llt 2350tlye 9 taksit.

#2
(09/09/2015, 17:08)Ozilhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oğlumun odasını endirek şekilde serinletmek istiyorum. Odası 10m2, yaklaşık 9m2lik aluminyum sürgü sistem pimapenle kapatılmış  balkona açılıyor. Dış cepheyle bağlantısı  yok. Yön kuzeybatı ve iyi yalıtımlı kırma çatı var üzerinde... Bu yüzden sessiz inverterle ileride koku yapmayacak. Kışın nadiren ısıtma amaçlı kullanılacak bir klima araştırdım. Salonda Me sf50 kullandığım ve çok memnun kaldığım   için illaki japon mali olsun istiyorum. Hala yaz kampanya fiyatından alabileceğim iki model arasında kaldım. Hangisi dostlar? Özelliklerini iceren linkleri kopyalayamadım cepten post açtığım için...
Panasonic kit-ue12 qke 2350tlye 9 taksit yada

Fujitsu  asyg12llt 2350tlye 9 taksit.

Japon malı ile japon markasını birbirine karıştırmayın. SF de Japon malı değil.Thialand üretimidir. Bu verdiğiniz iki ürün japon markası ama üretim yeri Çindir ,bilginize.Fiyatlar iyi,ama bu serilerden çok fazla bir şey beklemeyin Fujitsu nun LLT yerine üzerine biraz daha koyarak LMCA almanızı tavsiye ederim aslında.. 2800 civarında bulabilirsiniz belki eski fiyattan olursa..

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#3
Başka bir model öneriniz olur muydu? Ben panasonice daha olumlu bakiyordum ama siz fujitsu mu daha iyi diyorsunuz mbirol Bey?

#4
(10/09/2015, 00:06)Ozilhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başka bir model öneriniz olur muydu? Ben panasonice daha olumlu bakiyordum ama siz fujitsu mu daha iyi diyorsunuz mbirol Bey?
Ben markadan çok model bazında değerlendirdim.Fujitsu LMCA alın derim.Panasonic te alınacak makine Ethera serisi alınır.Fujitsu LLT seriside vasat makine.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: