• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Cam önü bahçesi
#1
Ben toprağı oldum olası çok severim.Çocukluğumuzda baba evinde kçük te olsa bahçemiz vardı.Eşeler oynardık.Birde her  zaman annemin çiçekleri vardı,onlarla büyüdük.
Ama gel gelelim ,şehir apartman hayatı bizi topraktan uzaklaştırdı.Bahçeli ev deseniz büyük şehirde imkan meselesi. Çocukların okul hayatı,işyeri vs ,şehir dışı yerleşimde zor. Bende kendime küçük bir cam önü bahçesi kurdum 2-3 sene önce.Yazın süs biberleri ekiyorum.Taze taze koparıp yiğiyoruz. Çeri domates tadımlık ,Çilek 2-3 tane ,bakması bile güzel.
Kış için Roka ektim yeni yeni filizlendi,birde Sıklamen çiçeğini çok severim ,bu sene 4 kök aldım ektim.Açmaya başladılar.Birde bende Akseki yaylasından getirdiğim yabani Sıklamen var 4 seneyi geçti .Tek tük açar ,ama onun rengi bir başka güzel,tıpkı elma yanaklı makyaj yapmamış ***** güzeli gibi. Sizinle paylaşmak istedim görüntülerini..

            

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#2
Çok güzel. Eline sağlık abi. Her taraf beton oldu. Yeni nesil toprak görmeden yaşayacak. O nedenle ben tatillerde deniz yerine doğa yürüyüşü olan tatil turlarını tercih edeceğim artık.

#3
(04/01/2016, 00:01)kemalwebnet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel. Eline sağlık abi. Her taraf beton oldu. Yeni nesil toprak görmeden yaşayacak. O nedenle ben tatillerde deniz yerine doğa yürüyüşü olan tatil turlarını tercih edeceğim artık.

Evet doğru seçim bu aslında..Denizlerinde betonlarla sarıldı etrafı..

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#4
Denizlerde de hayir kalmadi ki. Betonla ceperlendigi yetmiyormus gibi birde kirlilik, her kumsalin rantiyeye donusmesi, saygisiz, hurmetsiz, uc kurusluk bir cok tipin fahis fiyat ve kaba sozlerle insanlari kaziklayip zor kullanmayi kendilerine hak gordukleri bir ortama donustu deniz turizmi. Hos vaziyet boyle olunca doga turizmi, kultur turizmi basliklari da bizim neyimiz eksik mahiyetinde fahis rakamlarla isin icine girer oldu. Allah sonumuzu hayir etsin yakinda agac gormeye bilet keserlerse sasmamak lazim. Evimizde bahcemizde ufacik saksi cicekleri, minyatur agac vr agacsi bitkilerimize sahip cikmali yoksa yakinda onlardan baskasini ancak karsidan daglara bakarken gorebilecegiz gibime geliyor.

LeTv X600 cihazımdan gönderildi
____________________________________________
İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise kötü kararlar sayesinde kazanılır.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: