• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Baymak Kombi Servisi
#1
Thumbs Up 
Baymak  Kombi Servisi

Kombinizin  markası Baymak ise ve arızalanma durumu yaşıyorsanız Baymak Kombi Servisini arayarak bu  sorunu çözebilirsiniz. Sorunu iletmek için aradığınız çağrı  merkezi günün her saati açıktır ve her an ulaşılabilirdir.  Kombi bakımı, kombi temizliği, filtre değişimi gibi konularda  uzman ekip ve kaliteli hizmeti ile servisten son derece memnun  kalacağınızın garantisini veriyoruz. Yeni bir kombi satın almak  isterseniz bu konuda da arayıp bilgi alabilirsiniz. Teknik servis  ekibi oldukça deneyimli ve müşterilere karşı daima güler  yüzlüdür. Bu nedenle herhangi bir sıkıntı yaşamadan, uygun  fiyatlara kombi tamirinizi yaptırabilirsiniz. Baymak kombi servisinin mobil aracında  gerekli ekipmanın bulunduğunu da belirtelim. Bu ekipmanlar  deneyimli ellerle birleşince başarılı bir tamir ve onarım  kaçınılmaz hale gelmektedir.Neden  Bakım Yaptırılmalı?

Kombinin  düzenli çalışması için düzenli aralıklarla bakım yaptırmanız  gerekmektedir. Bu hem çalışmayı hem de gazda herhangi bir kaçak  vs. durumlarını erkenden fark edebilmeyi sağlar. Ayrıca bakımlı  kombi daha tasarruflu çalışacaktır. Bazı kombi türlerinde içine  toz dolma olasılığı, kombinin çalışma şartlarından dolayı  yüksektir. Bu gibi durumlar kombinin çalışma potansiyelini  düşürecek ve düzenli ısıtmanın önüne geçecektir. Baymak  kombi servisinin kombiye  yaptığı bakımlardan bazıları; kombinin filtresinin temizlenmesi  ve gerekirse değiştirilmesi, kombide bulunan yanan bölümün toz  ve kirden arındırılması, bağlantı noktalarının temizlenmesi,  sistemin işleyişini sağlayan bağlantıların kontrol edilmesidir.  Herhangi bir arıza durumu söz konusu olduğunda servis yetkilisi  size bunun bilgisini verecek ve gerekeni yapacaktır.

Temizlik  durumlarında ve bakım zamanlarında kombiye müdahaleden kaçınılır  fakat ciddi arıza durumlarında servis ekipleri kombiyi söküp  almak isteyebilir. Bunun nedeni daha ayrıntılı inceleme, tamir ve  onarım gerekmesidir. Tüm bu gibi durumlarda servis ekipleri  kombinizi size sağlam şekilde teslim etmek için çaba  gösterecektir. Ciddi anlamda yüksek kalitede hizmet veren Baymak  servis elemanlarına güvenebilir ve iç rahatlığı ile kombinizi  onlara emanet edebilirsiniz. Kombinizdeki teknik aksaklık ya da  arıza giderildikten sonra yeniden size teslim edileceğinden emin  olabilirsiniz. Teknik destek ekibi için müşteri memnuniyeti son  derece önemlidir ve buna dayanarak hizmet kalitesi de yüksektir.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: