Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ATA mızı Saygı ile Anıyoruz
#1
Yüce insan ,büyük lider ,Cumhuriyetimizin kurucusu Ata mız Mustafa Kemal ATATÜRK'ü saygı ile anaıyoruz..İzendeyiz Atam. Ruhun Şad olsun..

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın
Cevapla
#2
yeri doldurulamayacak büyük liderimiz , izindeyiz...

UNESCO’nun Atatürk tanımı

Atatürk, uluslar arası anlayış, iş birliği, barış yolunda çaba göstermiş üstün kişi, olağanüstü devrimler gerçekleştirmiş bir devrimci, sömürgecilik ve yayılmacılığa karşı savaşan ilk önder, insan haklarına saygılı, dünya barışının öncüsü, yaşamı boyunca insanlar arasında renk, dil, din, ırk ayrımı gözetmeyen, eşi olmayan devlet adamı, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusudur
Ara
Cevapla
#3
Canım Atam. Mustafa Kemal Atatürk iyi ki doğdun. Cumhuriyetin lider Kurucusu. Bugün seni anma günümüz. Sana olan hakkımızı ödeyemeyiz. Bizim üstünde hakkın büyük. Senin sevgini kalbimizde anıyoruz. Atatürk sevgisi olmayanların bu topraklarda yaşama hakkı yok. Türkiye Atatürk sevgisini kaybettiği zaman bu Türkiye Türkiye'likten çıkmış bitmiştir.
Eğer vatanınızı seven bir insansanız Atatürk sevgisini kalbinizde taşıyın. O Atatürk sevgisini kaybetmeyin. Bugün bu topraklarda rahat bir şekilde yaşıyorsak senin sayende. Sen rahat uyu Atam.
Ara
Cevapla
#4
Ara
Cevapla
#5
Tüm form üyesi arkadaşların ve Tüm Türk Halkının 30 Ağustos Zafer Bayramını Kutlarım. Selamlar..
Ara
Cevapla
 ATA mızı Saygı ile Anıyoruz konusu
ATA mızı Saygı ile Anıyoruz Konusunun Etiketleri Etiketler ATA mızı Saygı ile Anıyoruz klima, ATA mızı Saygı ile Anıyoruz fiyatı, ATA mızı Saygı ile Anıyoruz al, ATA mızı Saygı ile Anıyoruz tavsiyesi, ATA mızı Saygı ile Anıyoruz arızası, ATA mızı Saygı ile Anıyoruz nasıl çözülür, ATA mızı Saygı ile Anıyoruz 2015, ATA mızı Saygı ile Anıyoruz kalitelimi , ATA mızı Saygı ile Anıyoruz nedir, ATA mızı Saygı ile Anıyoruz izle, ATA mızı Saygı ile Anıyoruz , ATA mızı Saygı ile Anıyoruz resimli anlatım, ATA mızı Saygı ile Anıyoruz ne işe yarar, ATA mızı Saygı ile Anıyoruz sistemleri , ATA mızı Saygı ile Anıyoruz problemi, ATA mızı Saygı ile Anıyoruz ne demek, ATA mızı Saygı ile Anıyoruz nerden alınır, ATA mızı Saygı ile Anıyoruz videosu, ATA mızı Saygı ile Anıyoruz paylaşımları, ATA mızı Saygı ile Anıyoruz en iyi fiyat, ATA mızı Saygı ile Anıyoruz en ucuz, ATA mızı Saygı ile Anıyoruz hakkında, ATA mızı Saygı ile Anıyoruz nedir, ATA mızı Saygı ile Anıyoruz bul, ATA mızı Saygı ile Anıyoruz konusu
ATA mızı Saygı ile Anıyoruz Konusunun Linki Direk Link
ATA mızı Saygı ile Anıyoruz Konusunun HTML Kodu HTML Link
ATA mızı Saygı ile Anıyoruz Konusu BBCode Linki BBCode Link
ATA mızı Saygı ile Anıyoruz Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Yasal Uyarı
Sitemizde Bulunan Tüm paylaşımlar TC yasalarına uygundur. Bu kurallara uymayanlar banlanır ve bu tür paylaşımlardan Klima Forumu sorumlu değildir. Bu yüzden KlimaForumu.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Uyar - Kaldır Prensibini Benimsemekteyiz. İstenildiği Takdirde Hak Sahipleri Linklerin Kaldırılması Talebinde Bulunabilir, iletişim adresimizden bize mail atabilirsiniz. Reklam vermek için yine iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. "Saygılarımızla KlimaForumu.Com"