• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

ATA mızı Saygı ile Anıyoruz
#1
Yüce insan ,büyük lider ,Cumhuriyetimizin kurucusu Ata mız Mustafa Kemal ATATÜRK'ü saygı ile anaıyoruz..İzendeyiz Atam. Ruhun Şad olsun..

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#2
yeri doldurulamayacak büyük liderimiz , izindeyiz...

UNESCO’nun Atatürk tanımı

Atatürk, uluslar arası anlayış, iş birliği, barış yolunda çaba göstermiş üstün kişi, olağanüstü devrimler gerçekleştirmiş bir devrimci, sömürgecilik ve yayılmacılığa karşı savaşan ilk önder, insan haklarına saygılı, dünya barışının öncüsü, yaşamı boyunca insanlar arasında renk, dil, din, ırk ayrımı gözetmeyen, eşi olmayan devlet adamı, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusudur

#3
Canım Atam. Mustafa Kemal Atatürk iyi ki doğdun. Cumhuriyetin lider Kurucusu. Bugün seni anma günümüz. Sana olan hakkımızı ödeyemeyiz. Bizim üstünde hakkın büyük. Senin sevgini kalbimizde anıyoruz. Atatürk sevgisi olmayanların bu topraklarda yaşama hakkı yok. Türkiye Atatürk sevgisini kaybettiği zaman bu Türkiye Türkiye'likten çıkmış bitmiştir.
Eğer vatanınızı seven bir insansanız Atatürk sevgisini kalbinizde taşıyın. O Atatürk sevgisini kaybetmeyin. Bugün bu topraklarda rahat bir şekilde yaşıyorsak senin sayende. Sen rahat uyu Atam.

#4

#5
Tüm form üyesi arkadaşların ve Tüm Türk Halkının 30 Ağustos Zafer Bayramını Kutlarım. Selamlar..

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: