• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Antalya da klima
#1
Merhaba, antalya da yaşıyorum evim son kat daha öncesinde bir odaya mitsubishi electrik klima almıştım fakat bütçemi şuan aşıyor. Airfel i almayı düşünüyordum fakat gittiğim bi bayi eskimo diye bir klima önerdi internetten araştırdım fakat hiç bir bilgi bulamadım nasıl bir klima sizce airfel mi eskimo mu?

#2
banada bir arkadaş bu ürünü önermişti ama bütçeyi aşıyor ES-AF-18HRFN1-IN 4089 tl general klimanın kendi sitesinde n11 de 3500 var ama görselleri farklı.
teknik detayını bilemem ustalar bilir yorumlarını bekliyelim ben airfel alıcam f/p olarak saygılar.

#3
(26/06/2017, 12:22)Hhssb Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Merhaba, antalya da yaşıyorum evim son kat daha öncesinde bir odaya mitsubishi electrik klima almıştım fakat bütçemi şuan aşıyor. Airfel i almayı düşünüyordum fakat gittiğim bi bayi eskimo diye bir klima önerdi internetten araştırdım fakat hiç bir bilgi bulamadım nasıl bir klima sizce airfel mi eskimo mu?

Eskimo General (fg gurup) getirecekti. Üretim neresi bilgim yok şu an. Airfel Daylux den çok farklı bir ürün olacağını sanmıyorum. Fiyat avantajı olmadıktan sonra şu an maceraya gerek yok bence. Airfel Daylux 12 lik makine 2000-2200 TL lerde. Hatta Daylux zaman zaman internette 1800 TL ye kadar düşebiliyor.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#4
Şimdi FG gurup un sitesine baktım, ticari seriler midea olduğu kesin. Duvar tipi iç ünitede midea ta benziyor. Dış ünite hangi seri ona da bakmak lazım. Sorduk bir yerlere bakalım haber gelsin, bilgi veririz. 
Ürünün General ün General ile tel alakası ithalatçı aynı. General Fujitsu ile üretim bağı yok.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: