• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Anadolu Yakası Demirdöküm Servisi
#1
Thumbs Up 
Anadolu Yakası Demirdöküm Servisi

Klimadan  kombiye, şofbenden diğer cihazlara pek çok ev eşyasının  imalatında imzası bulunan Demirdöküm, ülkenin her yerinde  faaliyet göstermektedir. Özellikle Anadolu  yakası Demirdöküm servisi,  tüm semtler için kısa süre içinde hizmet vermektedir. Yalnızca  klima değil kombi arızalarınız için de servis ile irtibata  geçerek sorunun çözülmesini vakit kaybetmeden sağlayabilirsiniz.  Kış aylarında kombinin bozulması ya da yeterince ısıtmaması  modern dünyanın en büyük tehditlerinden bir tanesi haline  gelmiştir. Yetkili olmayan servisler tarafından tamir bedeli olarak  büyük tutarlara yapılan bu tamir işlemi için, bu gibi kurumlara  itibar etmeyiniz. Demirdöküm eşyalarınız için yalnızca  Demirdöküm yetkili servis ile iletişim kurmalı ve yardım talep  etmelisiniz. Aksi halde ürününüz garanti kapsamından çıkabilir  ya da geri dönüşü olmayan şekilde bilinçsiz müdahale sonucu  daha kötü bir hale düşebilir. Anadolu  yakası Demirdöküm servisi ile bu gibi sorunlara maruz kalmadan, mağdur olmadan ürününüzün  tamirini sağlayabilirsiniz. Servis bedeli olarak alınan fiyatlar  uygun ve yapılan işlemler de bir yıl garanti kapsamındadır.  Klima ve kombi her yıl düzenli olarak yaptırılması gereken bir  bakım gerektirir. Bu bakım yapılmadığında kombide ısıtmama,  su kaçağı vs. durumlar meydana gelirken, klimada kötü koku yayma  ya da sağlıksız hava sirkülasyonu gibi durumlar ortaya çıkabilir.

Klimada  Ne Gibi Sorunlar Görülebilir?
Zaman zaman  klimanın zaman ayarında arıza meydana gelebilir. Uzaktan  kumandadan kaynaklanan arızalar da meydana gelebilir. Genel olarak  kumanda pilinde zayıflama ya da temassızlık durumlarında bu  arızanın görülme ihtimali vardır. Klimadan ses gelme durumu  genel olarak hava filtresinin temizlenmesi gerektiğine işarettir.  Filtrede aşırı kirlilik varsa düzenli olarak temizlenmiyorsa ses  gelmenin yanı sıra yeterince soğutmama sorunu da baş  gösterebilir. Bu durumda hava filtresini değiştirmek ya da  temizlemek işe yaramıyor ise bir başka arıza da meydana gelmiş  olabilir, yetkili servis ile irtibata geçmeniz önerilir.

Klima  Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?
Bu bakım  genel olarak servis elemanları tarafından yapılır. Evaporatör  yani iç ünite kimyasal ilaçlar kullanılarak temizlenir. Burada  bulunan fan kanatları da çok iyi şekilde temizlenmelidir, bakımın  en önemli noktalarından biri bu kanatçıklardır. Klimaya gaz  ölçümü yapılası ve eksik gazın tamamlanması da bakım  kapsamına girmektedir. Elektronik kart ve elektronik bağlantı  uçları temizlenmeli ve bağlantı durumu kontrol edilmelidir.  Kondanser, drenaj tavası ve borusu da kimyasal ilaçlar aracılığıyla  iyice temizlenmelidir. Tüm bu bakım işlemleri için Anadolu  yakası Demirdöküm servisinden  yardım alabilirsiniz.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: