Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adana Aladağ dan Acı Haber
#1
Adana Aladağ ilçesinde meydana gelen yangında, çok acı haber yüreğimizi dağladı. Orta öğretim kız öğrenci yurdunda çıkan yangında ne yazık ki 11 öğrenci ve bir görevli vefat haberi geldi. Hayatını kaybeden çocuklarımıza Allahtan Rahmet eğleriz. Acılı ailelerine Allah'tan sabır dileriz. Başınız sağolsun. 
Yangın çıkış kaynağı olarak elektrik kontağı sebep gösteriliyor. Pekiyi niye bu elektrik kontağı. En büyük neden ehliyetsiz, bilgisiz, bilinçsiz yapılan iş ve işçilikler. Bina iç kısmı ahşap ile kaplı olduğu söyleniyor. Olası yangın panodan çıktığı sanılıyor. İncelenip bakılsa, Allah bilir elektrik panosu kapağı da ahşaptan. Türkiye de hiç bir panoda yangın önlemi de yok. Oysa ki çok kolay kurulacak yangın söndürme sistemleri var. Bu tarz kullanım olan binalarda ya olacak, ya olacak olmalı. 
Birde yangın tatbikatı yaparken herkes makara yapar. Ama anlık tepki verecek olan insanlar, çocuklar böyle bir eğitim ve tatbikat eğitimi verilmiş olsa idi,büyük ihtimal çok daha az kayıp verilirdi. Eğitim şart. Güvenlik ise ya olacak, ya olacak.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın
Cevapla
 Adana Aladağ dan Acı Haber konusu
Adana Aladağ dan Acı Haber Konusunun Etiketleri Etiketler Adana Aladağ dan Acı Haber klima, Adana Aladağ dan Acı Haber fiyatı, Adana Aladağ dan Acı Haber al, Adana Aladağ dan Acı Haber tavsiyesi, Adana Aladağ dan Acı Haber arızası, Adana Aladağ dan Acı Haber nasıl çözülür, Adana Aladağ dan Acı Haber 2015, Adana Aladağ dan Acı Haber kalitelimi , Adana Aladağ dan Acı Haber nedir, Adana Aladağ dan Acı Haber izle, Adana Aladağ dan Acı Haber , Adana Aladağ dan Acı Haber resimli anlatım, Adana Aladağ dan Acı Haber ne işe yarar, Adana Aladağ dan Acı Haber sistemleri , Adana Aladağ dan Acı Haber problemi, Adana Aladağ dan Acı Haber ne demek, Adana Aladağ dan Acı Haber nerden alınır, Adana Aladağ dan Acı Haber videosu, Adana Aladağ dan Acı Haber paylaşımları, Adana Aladağ dan Acı Haber en iyi fiyat, Adana Aladağ dan Acı Haber en ucuz, Adana Aladağ dan Acı Haber hakkında, Adana Aladağ dan Acı Haber nedir, Adana Aladağ dan Acı Haber bul, Adana Aladağ dan Acı Haber konusu
Adana Aladağ dan Acı Haber Konusunun Linki Direk Link
Adana Aladağ dan Acı Haber Konusunun HTML Kodu HTML Link
Adana Aladağ dan Acı Haber Konusu BBCode Linki BBCode Link
Adana Aladağ dan Acı Haber Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Yasal Uyarı
Sitemizde Bulunan Tüm paylaşımlar TC yasalarına uygundur. Bu kurallara uymayanlar banlanır ve bu tür paylaşımlardan Klima Forumu sorumlu değildir. Bu yüzden KlimaForumu.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Uyar - Kaldır Prensibini Benimsemekteyiz. İstenildiği Takdirde Hak Sahipleri Linklerin Kaldırılması Talebinde Bulunabilir, iletişim adresimizden bize mail atabilirsiniz. Reklam vermek için yine iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. "Saygılarımızla KlimaForumu.Com"